https://www.facebook.com/LavanDullaLV https://www.instagram.com/lavandullalv/

Par meistarklasēm!

Šobrīd meistarklases tiek veidotas Aizkraukles, Madonas,  dažos Jēkabpils novados un to apkārtnēs. Uz Rigu un tālāk ģimenes apstākļu dēļ doties nevarēsim! Bet droši vasaras periodā varam uzrīkot meistarklasi mūsu saimniecībā!Piedāvājam brīnišķīgu iespēju katram būt savam aromātu burvim un piedalīties mūsu piedāvātajās meistarklasēs. Kur varēsiet izbaudīt augu pasaules aromātus un gūt to enerģiju. Šis reibinošais piedzīvojums doss baudu dvēselei un garam.

Mēs piedāvājam izbraukumus uz jums aktuāliem pasākumiem: korporatīviem pasākumiem, vecmeitu balītēm, dzimšanas dienas ballītēm, kāzu svinību aktivitātēm un uzdevumiem. Un vēl citiem jums iteresējošiem formātiem.

Izbraucam pie grupām sākot no 10 cilvēkiem. 

Šajās meistarklasēs uzzināsit ko vairāk par ēteriskajām eļlām, hidrolātiem, augiem un dabu. Kā arī ja interesē var uzzināt par augu audzēšanu, pavairošanu, destilāciju un vēl citiem augu pasaules jautājumiem.

Piedāvājam: vannas sāls, skrubja, ziepju, ķermeņa sviesta meistarklasi.

Ir iespējams rīkot meistarklasi par atsevišķu samaksu pie mums saimniecībā uz vietas: Retro siena šķūnī, siltumnīcā starp lavandām, ārā zem zvaigznes telts. Vannas sāls 

Mēs kopā radām Himalaja sāls, Epsom sāls, Jūras sās vai kādu citu jums interesējošo vannas sāli, katrs savā aromātā. Piedāvājam:
lavandu, ceriņu, citronu, tangerīna, mango, cipreses, fenheļa, rozmarīna, lavandīnas ēteriskajās eļļas.

Pievienojam ārsniecības un dabas augus dekorēšanai. Rozes, peonijas, kumelītes u.c. pēc jūsu izvēles.

 Pievienojām bagātīgo olīveļļu. Radām aromātus, kas nomierina vai tieši pretēji aktivizē un motivē! 

Ziepes

Veidojam no gatavām ziepju bāzēm, pievienojot patīkamu ēterisko eļļu, virsmas aktīvās vielas, medu, mālus, citas piedevas, sausus ziedus.

Pievienojam:  lavandu, ceriņu, citronu, tangerīna, mango, cipreses, fenheļa, rozmarīna, lavandīnas ēteriskajās eļļas.


Skrubis

Mēs kopā radām Himalaja sāls, Epsom sāls, Jūras sās vai kādu citu jums interesējošo vannas sāli, katrs savā aromātā. 

Piedāvājam: lavandu, ceriņu, citronu, tangerīna, mango, cipreses, fenheļa, rozmarīna, lavandīnas ēteriskās eļļas. Pievienojam ārsniecības un dabas augus dekorēšanai. Rozes, peonijas, kumelītes u.c. pēc jūsu izvēles.

 Pievieno olīveļļu, vīnogu kauliņu eļļu. Ja veidojam krēmīgu skrubi, tad pievieno kādu no augu sviestiem, - šī sviests, kokao sviestu, kokosriekstu sviests, mango sviests. 

Ķermeņa sviests

Sviestus sakausējam ar ēteriskajām eļļām un putojam. Iegūstot putotu, ķermeņa sviestu.

Piedāvājam: lavandu, ceriņu, citronu, tangerīna, mango, cipreses, fenheļa, rozmarīna, lavandīnas ēteriskās eļļas. Pievienojam ārsniecības un dabas augus dekorēšanai. Rozes, peonijas, kumelītes u.c. pēc jūsu izvēles.

Pievieno kādu no augu sviestu mikšļiem pēc izvēles - šī sviestu, kokao sviestu, kokosriekstu sviestu, mango sviestu.

Cenas: * 15 euro par meistarklasi izbraukumos,

             * 12 euro uz vietas taisot. 


Radošās meistarklases


Ieskats meistarklasēs

Pašu rokām radīts baudijums. Relaksācija, miers, radoša darbošanās kopā.

Korporatīvie pasākumi

Varam novadīt liela apjoma grupām meistarklasi. Esam vadijuši no 20- 40 cilvēkiem vienā meistarklasē un 150 cilvēkiem kopskaitā. Būtībā vienā reizē ar ne vairāk kā 40 cilvēkiem, vairākos etapos. Bet varam pasniegt reizē vienu meistarklasi. To parasti rīkojam veidojot sāli vai skrubi.

Grupu meistarklases

Pasniedzam izbraukumos uz jebkuru jums interesējošu vietu un uz vietas pie mums ''Augšalunēnos'', Vietalvas pagastā. Etno šķūnī, siltumnīcā starp lavandām, vai arā zem zvaigznes telts. Šeit var kombinēt meistarklases.

Cenrādis

  1. Viena meistarklase izbraukumi vienai personai: 10 euro  + transports(Izbraukumos minimālais dalībnieku skaits 10 personas) 
  2. Uz vietas minimālais dalībnieku skaits 4-6 personas                    (Viena meistarklase uz vitas vienai personai:vannas sāls, ziepes , skrubis 7 euro + izvēlētās vietas piemaksa. Retro šķūnis, siltumnīcā starp lavandām, zvaigznes telts).
  3. Ķermeņa sviesta vai vannas bumbu meistarklase:                            * 15 euro par meistarklasi izbraukumos                                                  * 12 euro uz vietas taisot!

Piesaki savu meistarklasi arī šeit