https://www.facebook.com/LavanDullaLV
Sveicieni 2023. gadā!
Sākam jauno lavandu sezonu.      
 

Lavandu stādu rezervācija

Sākam pieņēmt stādu rezervāciju. Sazinies ar mums facebook, instagram, vai pa tālruni.

Klasiskās šķirnes: 'True Lavender', 'Munsted Dwarf', 'Provance Blue', 'Hidcote Blue'. Augi sertificēti VAAD.Šķiram jaunu lapusi.

Sveicieni jaunajā 2023. gadā. Esam entuziasma un cerību pilni. Ar februāri sāksim pieņemt pirmos pasūtījumus.  Neatliec dārza plānošanu uz pēdējo brīdi. Ir iespējams pasūtīt laicīgi, lai būtu pārliecība, ka būs ko stādīt.

Mūsu šī gada plāni ir lieli. Vēlamies pavairot lavandas platības, pašu sētā. Lai sasniegtu nepilnu 1 ha ar lavandām. Izveidosim mātes augu pierakumus, lai arī klienti redzētu lielākus stādus visā to krāšņumā. Un, kas zin varbūt varēsim ievākt vairāk sēklu un kaut ko arī patirgot.

Vēl jo projām nav atceltas konsultāciju iespējas. Takā droši šogad iegādājieties pakalpojumu, kuru piedāvājam.


Audzēšanas konsultācija

 Šajā konsultācija apgūsti audzēšanas principus, knifus un kopšanu. Kā arī iegūsti informāciju par pareizu augsnes ielabošanu, vietas izvēli un griešanu.

Sākumā ir tik daudz nezināma un es nebaidos palīdzēt. Atbildes uz dažiem jautājumiem  vari iegūt te pat mūsu blogā: 

  1. Kā audzēt lavandas.
  2.  Lavandu stādu apgriešana
  3. Izplatītākās slimības un kaitēkļi lavandām


Lavandu stādi 2023

Šogad esam sagatavojuši plašu lavandu klāstu. Pieejamas būs gan mūsu  klasiskās lavandu šķirnes, gan dažas citas šķirnes.

Šī gada izmēģinājumā: dažādas krāsas un izmēra lavandas- 'Ellagance Purple', 'Imperial Gem', ' Ellagance Snow ', ' Grosso ', ' Rosea', 'Hidcote Blue Strain', 'Lavanda' (garšaugs) , anglijas tumšās lavandas.

Klasiskās šķirnes: 'True Lavander', 'Munsted Dwarf', 'Provance Blue', 'Hidcote Blue'

Lavandas klasiskās šķirnes pavairotas no spraudeņiem, tāpēc manto tādas pašas īpašības kā mātes augs. Audzējot no sēklām var izskaldīties dažādas īpašības, tādējādi mainoties auga krāsai, smaržai, izmēram.


Apkurinām  siltumnīcu!


Esam sākuši apkurināt savu siltumnīcu lai lavandu stādi pēc iespējas ātrāk būtu gatavi jūs priecēt. Siltumnīca netiek intensīvi apkurināta un tas nekādi neietekmē lavandu tālāko ziemcietību. Lavandas ir pārziemojušas neapkurināmā siltumnīcā. Tās tiek tikai pasteidzinātas pavasarim.

LavanDulla sezona sākas jau no februāra!


Prieks atkal rosīties siltumnīcā. Ar nepacietību gaidām jauno sezonu! Zinu, ka šķiet pavisam dīvaini domāt par dārza darbiem šādā laikā, bet nekavējies un piesaki sev interesējošos stādus. Starpcitu ir ļoti daudz dārza darbi, ko var veikt jau februārī. Piemēram, augļu krūmu izgriešana, koku kaļķošana, ja to vēl neesi izdarijis, augļaugu brūču dziedēšana ar brūču ziedi, ūdens zaru izkniebšana. Un, protams, sēšanas darbi- dažādas puķes, apkurināmajās siltumnīcās agrie kāposti, redīsi, loki, dilles u.c.

Pirkumu grozs