https://www.facebook.com/LavanDullaLV
Sveicieni 2022. gadā!
Sākam jauno lavandu sezonu.      
 

Lavandu stādi 2022

Šogad esam sagatavojuši plašu lavandu klāstu. Pieejamas būs gan mūsu  klasiskās lavandu šķirnes, gan dažas citas šķirnes.

Šī gada izmēģinājumā: dažādas krāsas un izmēra lavandas- 'Ellagance Purple', 'Imperial Gem', ' Ellagance Snow ', ' Grosso ', ' Rosea', 'Hidcote Blue Strain', 'Lavanda (garšaugs) '

Klasiskās šķirnes:


Informācija par šī gada piegādi!

Pēc pagājuša gada pieredzes esam nolēmuši, stādus no minimālā pasūtījuma daudzuma 10 gb piegādāt paši. Protams, stādus vienmēr var iegādāties arī pie mums uz vietas. Diemžēl stādus pakomātos nesūtīsim. 

Esi pirmais un piesaki savus stādus piegādes sarakstā. Maija beigās sastādīsim maršrutu ar galamērķiem un piegādes laikiem.

Apkurinām  siltumnīcu!


Esam sākuši apkurināt savu siltumnīcu lai lavandu stādi pēc iespējas ātrāk būtu gatavi jūs priecēt. Siltumnīca netiek intensīvi apkurināta un tas nekādi neietekmē lavandu tālāko ziemcietību. Lavandas ir pārziemojušas neapkurināmā siltumnīcā. Tās tiek tikai pasteidzinātas pavasarim.

LavanDulla sezona sākas jau tagad!


Prieks atkal rosīties siltumnīcā. Ar nepacietību gaidām jauno sezonu! Zinu, ka šķiet pavisam dīvaini domāt par dārza darbiem šādā laikā, bet nekavējies un piesaki sev interesējošos stādus. Starpcitu ir ļoti daudz dārza darbi, ko var veikt jau tagad. Piemēram, augļu krūmu izgriešana, koku kaļķošana, ja to vēl neesi izdarijis, augļaugu brūču dziedēšana ar brūču ziedi, ūdens zaru izkniebšana. Un, protams, sēšanas darbi- dažādas puķes, apkurināmajās siltumnīcās agrie kāposti, redīsi, loki, dilles u.c.

Pirkumu grozs