https://www.facebook.com/LavanDullaLV

Mūsu stāsts

''Pietiek ar ideju tik lielu kā lavandu sēkliņa, lai piepildītu savus sapņus!''

Jo Dulla pēc lavandām


Nosaukums LavanDulla veidojies no lavandas latīniskā nosaukuma (lavandula angustifolia) un tīri secīgi ieliekot vienu ''L'' starpā sanāk LavanDulla. 

Šī dulluma iespaidā ir nākusi grāmata ''Lavandas iedvesmota''. Tā ir dzejas grāmata ar personīgiem stāstiem un autores zīmējumiem. GRĀMATIŅU MEKLĒ ŠEIT/lavandullaveikals/ vai spied uz attēla ar grāmatiņu.

Kāpēc par dullumu ir runa? Jo būtībā, tad, kad izdomāju audzēt lavandas nevienu īsti nepārliecianāja mana izvēle audzēt lavandas un to veidot kā peļņas avotu. Bija tik daudz skepses vai tiešām lavandas var augt Latvijā? Un redz, cik daudz audzētāju ir jau tagad? Mana vīzija mani pārliecināja nepadoties un to turpināt gadu no gada.

Stādi vairumtirdzniecībai

Siltumnīcu lavandu stādu vairumtirdzniecībai uzcēlām ar Pļaviņu novada atbalstu 2020. gada jūnijā. Lavandas siltumnīcā audzējam ''Augšalunēnos'', Vietalvas pagastā, Pļaviņu novadā. 

Audzējam lavandu stādus pēc pasūtījuma, šobrīd siltumnīcā var izaudzēt ap 10 000 stādu.  Pieejamas dažādas lavandu šķirnes. Mums tās ir četras. Aktualitātes par stādu cenām un šķirņu pieejamību skaties stādu sadaļā /lavandullaveikals/. Sādus var iepriekš rezervēt un saņemt piegādi maija beigās. Stādus piegādāsim ar Omniva starpniecību. 

2024. gada pavasarī taps mūsu otrā siltumnīca, par to ko tur darīsim seko jaunumiem, ko aktualizēsim ar aprīli!/jaunumi/

Mūsu Lavandas reģistrētas un sertificētas Valsts Augu Aizsardzības dienestā. Profesionālo operatoru oficiālais reģistrācijas: Nr. LV5106231. Augiem ir augu pases.

Ziemcietīgi lavandu stādi

Kādreiz šķita vai neiespējama doma par lavandu audzēšanu Latvijā, daudzi pat teiktu trakota ideja. Bet lavandas Latvijas laukos tikai plešas un nu jau vairāk kā pacmit gadus tās noteikti ir Latvijas iemītnieks.   Paši lavands audzējam jau  7. gadu. Pirmie stādi tika izaudzēti 2017. gadā Iršu pagastā. Lavandas sākām audzēt īpašniecei aizsākot bakalaura darba pētījumu par lavandu audzēšanu. Augus ieguvām no sēklām, kuras ievacām no Iršu pagastā  izaudzētām lavandām. Tagad pavairojam lavandas no spraudeņiem.

Seko stādu piedāvājumam mūsu e-veikalā 


                                  Lavandu stādi                                  Plašāks ieskats mūsu lavandu saimniecībā

Dalāmies priekos un bēdās, kā arī piedzīvotajās emocijās un atmiņās! Plašāku ieskatus no galerijas skaties šēit : Mūsu atmiņas foto

Mūsu atrašanās vieta

Adrese:  Augšalunēni, Vietalvas pagasts, Aizkraukles novads, LV-5109

Tālruņa nummurs: +371 25 535 797


''Tiekamies vietā, kur sapņi dzimst un pārvēršas īstenībā!'' Mīlestībā Ilze Ziediņa/LavanDulla.


Ilze Ziediņa

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.